top of page

WIZYTA W NASZYM SALONIE - SPOSÓB NA IDEALNE RZĘSY

Przedłużenie rzęs to świetny sposób na stworzenie wyrazistego spojrzenia. Dzięki długim, zagęszczonym i puszystym rzęsom, podkreślisz swój wygląd i poczujesz się piękniejsza. W Salonie Afrodyta przedłużysz rzęsy dowolną metodą, a nasze sytlistki pomogą Ci w jej doborze, tak by efekty były dla Ciebie odpowiednie, wyglądały jak najlepiej i oczywiście pasowały do Twojej urody i stylu.

Przyciągniesz spojrzenia swoim.. spojrzeniem!

Przedłużanie rzęs w Łodzi

Na długość utrzymywania się efektów zabiegu przedłużenia rzęs, wpływa właściwa ich pielęgnacja po wizycie w salonie. Wszystkie potrzebne informacje na ten temat otrzymasz po odbytym zabiegu w naszym salonie. Dokładnie wyjaśnimy Ci jak dbać o swoje nowe piękne spojrzenie by cieszyć się nim jak najdłużej.

JAK WYGLĄDA PRZEDŁUŻANIE RZĘS W SALONIE AFRODYTA

Umawiając się na zabieg przedłużania rzęs pamiętaj, że jest to bardzo szczegółowa praca, na którą trzeba przeznaczyć sporą ilość czasu - około 2,5 - 3 godzin. Zaopatrz się więc w dobry nastrój i cierpliwość :) 

Przed rozpoczęciem pracy, nasza stylistka omówi z Tobą wszelkie niuanse zabiegu przedłużania, min.:

  • czy istnieją u Ciebie alergie

  • jaki efekt chciałabyś osiągnąć

  • oczekiwana długość rzęs

  • oczekiwana grubość i krzywość rzęs

Rozpoczynając przedłużanie, mistrz oczyszcza rzęsy z kosmetyków lub usuwa sztuczne rzęsy. Następnym krokiem jest dokładne odtłuszczenie rzęs - wpływa to na trwałość efektu przedłużania. Po tym przygotowaniu, stylista przystępuje do przedłużania. Po zakończonym zabiegu, zostaniesz poinformowana o wszystkich zaleceniach dotyczących pielęgnacji swoich nowych puszystych rzęs.

W Salonie Afrodyta pracujemy tylko na wysokiej jakości materiałach, co znacznie przedłuża czas "życia" rzęs.

Przedłużanie rzęs
bottom of page