top of page

KILKA SŁÓW O NASZYM ZESPOLE

Zespół Salonu AFRODYTA w Łodzi, tworzy grupa kobiet, które łączy jedna ważna rzecz - pasja do sprawiania, że ludzie czują i stają się piękniejsi. Szczerze uwielbiamy to co robimy zawodowo i dlatego w swoją pracę wkładamy całe serce. Będzie nam bardzo miło Cię poznać! 

iStock-1220134013.jpg
Salon Afrodyta w Łodzi

Nasze pozytywne nastawienie udziela się naszym klientom. Odwiedzając nas możesz liczyć nie tylko na profesjonalnie wykonaną usługę, ale również na miło spędzony czas w przyjemnej i sympatycznej atmosferze, jaka panuje w naszym salonie. Zapraszamy Cię do Salonu Afrodyta w Łodzi.

JESTEŚMY DLA CIEBIE DOSTĘPNI

Nasi styliści są dla Ciebie dostępni codziennie od 10:00 do 22:00. Na swoją wizytę możesz umówić się telefonicznie lub poprzez BOOKSY. Wybierz zabieg, mistrza, dzień i godzinę wizyty. Będziemy na Ciebie czekać o umówionym czasie w Salonie Afrodyta przy ul. Okopowej 70/106 w Łodzi.

Usługi fryzjerskie w Salonie Afrodyta
Styliści

POZNAJ NASZ ZGRANY ZESPÓŁ

Salon Afrodyta w Łodzi to miejsce, które powstało z pasji do piękna. Lubimy kontakt z ludźmi i uwielbiamy wywoływać swoją pracą uśmiech na Waszych twarzach. Kiedy widzimy, że cieszą Was efekty naszej pracy, jeszcze bardziej motywuje nas to do pogłębiania swoich umiejętności. Nieustannie się doszkalamy i poznajemy nowe techniki pracy w dziedzinach fryzjerstwa, manicure, zabiegów beauty na rzęsach oraz brwiach. W przyszłości planujemy poszerzyć dla Was ofertę naszych usług.

IMG_5556_edited_edited.jpg
bottom of page