KILKA SŁÓW O NASZYM ZESPOLE

Zespół Salonu AFRODYTA tworzy grupa kobiet, które łączy jedna ważna rzecz - pasja do sprawiania, że ludzie czują i stają się piękniejsi. Szczerze uwielbiamy to co robimy zawodowo i dlatego w swoją pracę wkładamy całe serce. Będzie nam bardzo miło Cię poznać! 

iStock-1220134013.jpg
Salon Afrodyta w Łodzi

Nasze pozytywne nastawienie udziela się naszym klientom. Odwiedzając nas możesz liczyć nie tylko na profesjonalnie wykonaną usługę, ale również na miło spędzony czas w przyjemnej i sympatycznej atmosferze, jaka panuje w naszym salonie. Zapraszamy Cię do Salonu Afrodyta w Łodzi.

JESTEŚMY DLA CIEBIE DOSTĘPNI

Nasi styliści są dla Ciebie dostępni codziennie od 10:00 do 22:00. Na swoją wizytę możesz umówić się telefonicznie lub poprzez BOOKSY. Wybierz zabieg, mistrza, dzień i godzinę wizyty. Będziemy na Ciebie czekać o umówionym czasie w Salonie Afrodyta przy ul. Okopowej 70/106 w Łodzi.

Usługi fryzjerskie w Salonie Afrodyta
 

POZNAJ NASZ ZGRANY ZESPÓŁ

Salon Afrodyta to miejsce, które powstało z pasji do piękna. Lubimy kontakt z ludźmi i uwielbiamy wywoływać swoją pracą uśmiech na Waszych twarzach. Kiedy widzimy, że cieszą Was efekty naszej pracy, jeszcze bardziej motywuje nas to do pogłębiania swoich umiejętności. Nieustannie się doszkalamy i poznajemy nowe techniki pracy w dziedzinach fryzjerstwa, manicure, zabiegów beauty na rzęsach oraz brwiach. W przyszłości planujemy poszerzyć dla Was ofertę naszych usług.

IMG_5556_edited_edited.jpg

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom