top of page
  • Zdjęcie autoraSalon Afrodyta

Stylizacja i laminowanie brwi - prosty sposób na wyraziste spojrzenie

Chronią oczy przed uszkodzeniami, biorą udział w ekspresji emocji, stanowią ramy naszego spojrzenia, nadają charakteru i podkreślają rysy twarzy. Od kilku lat przykuwają największą uwagę makijażystów i stylistów. Słusznie, bo to właśnie gęste, zadbane brwi, stanowią o świeżym i pewnym siebie spojrzeniu, zapewniają młodzieńczy wygląd i dobre samopoczucie.  


Brwi – kluczowy element wyrazistej twarzy


O tym, jak ważne w odbiorze proporcji twarzy są brwi wie każdy, kto choć raz wyskubał pesetą zbyt dużo włosków brwiowych. Cienkie, nierówne, przerzedzone sprawiają, że cała twarz wydaje się rozmyta, nieczytelna. Podobnie jak źle dobrana fryzura, zaniedbane, bezkształtne brwi wpływają na naszą samoocenę i to jak postrzegają nas inni.


Stylizacja brwi w Salonie Afrodyta

Jak dbać o brwi na co dzień?


By wystylizować brwi i podkreślić ich kształt i kolor, możesz użyć kredek, pomadek, tuszy, pisaków, żeli lub henny do brwi. Odpowiednie ułożenie włosków brwi zyskasz dzięki specjalnym szczoteczkom i grzebyczkom. Do codziennej pielęgnacji warto włączyć produkty odżywiające, na przykład z pobudzającym wzrost włosków olejkiem rycynowym albo ochronną keratyną.

A jeśli mimo domowych zabiegów Twoje brwi wypadają, rosną w różnych kierunkach lub są cienkie i niesforne, skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Stylistki z Salonu Afrodyta w Łodzi polecają skuteczny, bezpieczny sposób na zdrowe, wypielęgnowane i gęste brwi – laminację. Efekt? Przekonaj się sama!


Jaki efekt daje laminacja brwi?


Dzięki zabiegowi laminowania brwi, włoski stają się nawilżone, zagęszczone i gładkie. Wreszcie układają się w pożądanym kierunku, są zregenerowane i odżywione, przez co nie musimy tracić czasu na codzienną ich stylizację. Zabieg ten nada liniom brwi bardziej zdefiniowany kształt, odświeży spojrzenie i optycznie uniesie powieki. Dzięki laminacji, zyskasz błyszczące i pełne brwi z odżywionymi włoskami. Rezultaty laminacji brwi, utrzymują się w zależności od rodzaju włosków, nawet przez kilka tygodni. Zobacz naszą ofertę stylizacji brwi: https://www.afrodyta.net/brwi


Pielęgnacja brwi w Salonie Afrodyta w Łodzi

Kompleksowa pielęgnacja brwi w Salonie Afrodyta


W Salonie Afrodyta o Twoje brwi zadbają doświadczone stylistki. Na początku pomogą w doborze odpowiedniego kształtu i koloru. Następnie wspólnie wybierzecie ścieżkę pielęgnacyjną.  Możesz skorygować kształt brwi, wzmocnić ich barwę dzięki koloryzacji lub zadbać o włoski kompleksowo, korzystając z zabiegu laminacji brwi. Najpierw stylistka nałoży na włoski kompozycję składników, które przywrócą naturalny kierunek rośnięcia brwi, zapewnią optymalne nawilżenie, zmiękczenie i regenerację włosków. Kolejny krok to skorygowanie kształtu, a w razie potrzeby koloryzacja. Zwieńczeniem zabiegu jest pokrycie nowych, pięknych brwi olejkiem arganowym, który nada im zdrowego blasku.  Laminacja brwi wykonana profesjonalnie, pozwoli Ci cieszyć się wyrazistym spojrzeniem i pięknymi odżywionymi i błyszczącymi brwiami.

45 wyświetleń

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page